Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 57 komentarzy

ÓSMY PASAŻER NOSTROMO

nostromo - kitty and the beast

List Perski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dawno temu ... i dziś

Pewnego dnia w antycznym i zarazem współczesnym królestwie Persji Shah i rada jego dominium zastanawiali się, jak mogliby sobie samym, a już zwłaszcza swojemu narodowi jeszcze bardziej zaszkodzić (nie mogli wszakże wiedzieć, że za siedmioma górami i rzekami władcy Tuskolandii znaleźli dla tego celu tak znakomite sposoby).


 

W poprzednich latach próbowali już różnych zabiegów. Nie przynosiły one jednak spodziewanych skutków. Ich królestwo ciągle istniało, a ich największy wróg nie potrafił odnieść nad nimi zwycięstwa, mimo tego, że Persowie tak bardzo pragnęli samozniszczenia.


 

Wezwano wezyra ds. anty-bezpieczeństwa, żeby raz na zawsze zakończył ten konstytucyjny kryzys.


 

Wezyr przytomnie zauważył, że niektórzy ubodzy poddani wrogiego państewka Chasar-Israelii chętnie spędzają wakacje w Bułgarii, gdzie próbują się ochłodzić i skosztować prawdziwie dojrzałych koszernych pomidorów – wystarczy zatem przekonywał wezyr,żebyśmy tam wysłali naszego agenta. Niech on zrobi coś pożytecznego dla naszej sprawy. Jak tylko wysadzi w zbrodniczym zamachu kilku niewinnych chazarskich turystów, racja stanu naszego państwa wreszcie poczyni postępy: Oskarżą nas o zbrodnie, zaatakują nas, zniszczą nas – tak, jak chcieliśmy.


 

Jak uradzili, tak też zrobili.


 

P. S. Pozdrowienia dla Persów.


 

 

KOMENTARZE

  • jeden autokar to stanowczo za mało
    proponuję iść dalej za ciosem (mossad robi dobrą robotę). Później żydo-jankesi napadną na Iran. Niech włączy się w to Pakistan, kacapy i chiny i NARESZCIE TEN PIERDOLONY ŚWIAT SPŁONIE WE WŁASNEJ BRATOBÓJCZEJ KRWI. Rasa ludzka dzieli się tylko na 2 kategorie : na Kainów i Abli.
  • Rzeczywiście!
    To bardzo prawdopodobny scenariusz...

    Pozdrawiam z goryczą ironii...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930