Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 57 komentarzy

ÓSMY PASAŻER NOSTROMO

nostromo - kitty and the beast

List Perski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dawno temu ... i dziś

Pewnego dnia w antycznym i zarazem współczesnym królestwie Persji Shah i rada jego dominium zastanawiali się, jak mogliby sobie samym, a już zwłaszcza swojemu narodowi jeszcze bardziej zaszkodzić (nie mogli wszakże wiedzieć, że za siedmioma górami i rzekami władcy Tuskolandii znaleźli dla tego celu tak znakomite sposoby).


 

W poprzednich latach próbowali już różnych zabiegów. Nie przynosiły one jednak spodziewanych skutków. Ich królestwo ciągle istniało, a ich największy wróg nie potrafił odnieść nad nimi zwycięstwa, mimo tego, że Persowie tak bardzo pragnęli samozniszczenia.


 

Wezwano wezyra ds. anty-bezpieczeństwa, żeby raz na zawsze zakończył ten konstytucyjny kryzys.


 

Wezyr przytomnie zauważył, że niektórzy ubodzy poddani wrogiego państewka Chasar-Israelii chętnie spędzają wakacje w Bułgarii, gdzie próbują się ochłodzić i skosztować prawdziwie dojrzałych koszernych pomidorów – wystarczy zatem przekonywał wezyr,żebyśmy tam wysłali naszego agenta. Niech on zrobi coś pożytecznego dla naszej sprawy. Jak tylko wysadzi w zbrodniczym zamachu kilku niewinnych chazarskich turystów, racja stanu naszego państwa wreszcie poczyni postępy: Oskarżą nas o zbrodnie, zaatakują nas, zniszczą nas – tak, jak chcieliśmy.


 

Jak uradzili, tak też zrobili.


 

P. S. Pozdrowienia dla Persów.


 

 

KOMENTARZE

  • jeden autokar to stanowczo za mało
    proponuję iść dalej za ciosem (mossad robi dobrą robotę). Później żydo-jankesi napadną na Iran. Niech włączy się w to Pakistan, kacapy i chiny i NARESZCIE TEN PIERDOLONY ŚWIAT SPŁONIE WE WŁASNEJ BRATOBÓJCZEJ KRWI. Rasa ludzka dzieli się tylko na 2 kategorie : na Kainów i Abli.
  • Rzeczywiście!
    To bardzo prawdopodobny scenariusz...

    Pozdrawiam z goryczą ironii...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930